https://www.facebook.com/erdaldemirkiran
Sen Dünyanın En Akıllı İnsanısın Semineri
Ürün Kodu:
00000002
Kargo Durumu:
Ücretli
Türü:
15,000.00TL

Kashna Dahi Fabrikasının kurucusu " Dünyanın En Akıllı İnsanı " Erdal Demirkıran tarafından verilen ve 2:00-2:30 süren muhteşem bir seminerin adıdır " Sen Dünyanın En Akıllı İnsanısın Semineri "

 

Tozu Dumana Kat

Anıların bile ürkütsün insanları. Geldiğin gibi gitme!..

Geçip giderken tozu dumana kat! Birilerinin dudağı uçuklasın.

İnsanlar "ne oldu?" diye şaşırsınlar. Bir şeyleri değiştir.

Hayatını anlatılanlarla değil bildiklerinle yaşa!

Bir işi yaparken en iyisini yap!

En büyük anın tavlada attığın düşeşse biraz düşünmelisin!..

 

Kashna Oksijen Eğitimi'nin bir parçası olan ve Kashna Felsefesinin ana hatlarıyla anlatıldığı bu seminer süresince sadece ciğerlerinle değil beyninle oksijen aldığını hissedeceksin. Seminerin temel konuları; motivasyon, optimum özgüven, kelimelerin gücü, hedef belirleme ile özgelecek oluşturma ve bunları kalıcı kılmak üzerinedir.

Motivasyon: Aslında konsantrasyon demektir. Sen hiç kediyi avını yakalamak üzereyken izledin mi? Hedefine nasıl kilitlendiğini gördün mü hiç? Bir an bile gözünü kırpaz kedi ve farenin kaçabileceği tüm yolları hesaplar bir çırpıda. Kediler, soylarının devamlılığını bu akıl almaz konsantrasyon kabiliyetine borçludurlar. İşte iyi bir iş adamını rakiplerinin önüne geçiren ve onlara fark atmasını sağlayan, öğrencilerin ders ve sınav başarısını kat be kat perçinleyen budur.

Optimum Özgüven: Aslan, öyle astım kestim şeklinde yürümeseydi koca ormanı hiç ona kaptırırlar mıydı? Eğitimin bu bölümünde katılımcının bilinçaltına "Ben mükemmelim!.." mesajı kazınarak özgüven optimize edilecektir.

Kelimelerin Gücü: Kelimelerin insan hayatı üzerindeki akıl almaz etkisini bilen insanlar, bireysel anlamda dünya devi olmayı daima kadar başarırlar. Bunlara verilebilecek en olağanüstü örnek; Mustafa Kemal Atatürk'tür. "Ya istiklal ya ölüm!..", "Ben size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum!.." ilk akla gelen birkaç vecizesidir.

Hedef Belirleme ve Özgelecek Oluşturma: Yapılan bir araştırmaya göre Türk Halkının % 97'sinin bir hedefinin olmadığı tesbit edilmiştir. Aynı araştırmaya göre herkesin bir özgeçmişi olmasına rağmen maalesef hiç kimsenin bir özgeleceği olmadığı da ortaya çıkmıştır. Oysa herkesin bir hayali ve buna bağlı olarakta mutlaka özgeleceği olmalıdır. Eğer bunu insanlarımıza kazandırabilirsek hem yaptığı işi her zaman en iyi yapmayı ilke edinecek hem de geleceğe adım adım giderken ortaya çıkacak sapmalara karşı her an tetikte olarak kısa zamanda buna önlem alacaktır ki hedefinden uzaklaşıp kopmasın... 

 

Kashna Felsefesi

Yıldızlarla misket oynayan bir adam vardı, güneşi hep sağ cebinde taşırdı. Bir gün, herkes uyurken çığlık attı karanlığa. Güneş ürktü. Yere düştü sağ cepten. Herkes oraya geldi. Her gelene bir yıldız verdi adam. Yıldızı alanlar gece karanlığında dokundular güneşe, eli yanmıyordu kimsenin. Gözleri kamaşmıyordu. Güneşe dokunduğuna da şaşırmıyordu hiç kimse. Yıldızları dağıtırken güneşimsi bir parıldama oluyordu adamın gözlerinde. Sanki yüz binlerce yıldız vardı cebinde. Nasıl olduğunu anlayamamıştık o gün. Meğer adam her gece Kaf Dağı’nın Arkası’na gidip yıldız topluyormuş uçsuz gökten.

 

Bu Yazı Kaf Dağı’nın Arkasından Alınmıştır

 

Neler yapabileceğini bilmiyorsun, ne olduğunu hiç bilmiyorsun. Baksana ayakların yere basıyor, bunu nasıl başarıyorsun? Bilsen uykuların kaçar, başını hiç olmadığı kadar dik tutarsın. Para pul, şan şöhret… bir anda avucunun içindeki sıradan bir mikroba dönüşür. Zor dediklerinde gülüp geçer, imkansız dediklerinde kahkaha atarsın rüzgara karşı. Bir bilsen akşam yastığa koyduğun şeyin zavallı bir küreden ibaret olmadığını, trilyon dolarlarla ölçülemeyecek bir hazineyi her gece öyle hunharca atabilir miydin yastığa yorgana? Hiç şaşırmazdın Atatürk’lere, Lincoln’lere, Gandhi’lere… Vay be demezdin Picasso’lara, Da Vinci’lere, Dali’lere… Aklını almazdı Edison’lar, Newton’lar, İbn-i Sina'lar…

 

Bilmiyorsun Kendini Bilmiyorsun

Kashna, bilmektir; kendini bilmek, tanımaktır. Bir mükemmellik tutkusu, en iyiyi yakalama çabasıdır. Kashna, oksijene saygı duymaktır nefes alırken. Zirveleri zorlamaktır. Değerini bilmektir ormanda duran bodur bir ağacın. Kashna, kaygısızca koşmaktır en çetin yollarda… İmkansıza aşık olmaktır Kashna. Önyargılardan arınmak, haddini bilmektir. Mazeret üretmeden yaşamaktır. Kashna, dik durmaktır en güç zamanlarda. Vazgeçmemektir, göğsünü germektir fırtınalara, geleceğe dokunmaktır kaygısızca, meydan okumaktır, en olmaktır, bağırmaktır avaz avaz, haykırmaktır karanlığa. Kashna, abartısız yaşamaktır. Kibrit kutusuna dünyayı sığdırmak, gemilere rağmen başarmaktır Kashna. Güneşe dokunmak, yıldız toplamaktır Kaf Dağı’nın Arkası’ndan… Yıldızlarla misket oynayan bir adam vardı ya hani? Geçen karşılaştık, yine yıldızlar vardı avuçlarında, yine geceydi, yine yıldız dağıtıyordu adam ve güneş ağlıyordu ay gülerken..

 

Bu seminerimiz üniversiteler, lise ve dengi okullarla, adalet bakanlığı, milli eğitim ve emniyet müdürlüğü ve tüm özel kurum ve kuruluşlarda verilmektedir.

Seminerin Ücreti:

Tüm resmi, özel, kurum ve kuruluşlar için 15.000 tl + KDV'dir.

 

Not: Üniversite seminerleri ve bununla ilgili ayrıntılar için öncelikle Hakan Demirkıran ile 0 535 790 44 06 nolu telden irtibata geçmeniz gereklidir. 

Bi not daha: Seminer ve diğer ayrıntılar için öncelikle 0 212 571 03 15 nolu telden Kashna Dahi Fabrikası ile direkt iletişime geçmeniz gerekmektedir . 

 

 

 

Teslimat ve iade içerik

İade Şartları içerik

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: